Модельный ряд Chery

Отзыв о Chery Beat 2011 года

Автомобиль: Chery Beat 2011 г.в., универсал, механическая коробка передач, Передний привод , двигатель - 1.3 бензин
Автор: 8080 (Украина, Барановка)   22.07.2012

Дуже здивував атомобіль. Шуму під час руху мало, хоча все що відбувається назовні чути. Під час руху на на швидкості близько 70 км/год. правими колесами потрапили у калюжу дожиною зо два метри - повело в правий бік, довелось працювати кермом. При цьому в салоні шість осіб, четверо ззаду. Задні сидіння на диван не схожі, але дисомфорту не відчувається, принаймні не має відчуття дерев’яної лавочки на яку постелили поролону. І ще дуже сподобалась відсутність смороду в салоні, не ауді звичайно, але принаймні нема бажання чим швидше залишити салон.

Плюсы автомобиля: Шумоізоляція.

Минусы автомобиля: час покаже.

sayme

Как Вы умудрились там сзади влезть вчетвером? там места на двоих только или максимум трое маленьких детей

Виссарионович

У нас могут все,не удивился,если бы еще и на баяне играли бы.

В нас тоді не було баяніста і баяна , але спробуємо виправити ситуацію на слідуючій зустрічі випускників.

Тест-драйв Chery Beat: ИндиКар
ИндиКар

Китайский автомобиль на гоночном треке? Не верится? Но так и было – российское представительство компании Chery устроило премьеру своей новой модели IndiS (на Украинском рынке известен как Chery Beat) на трассе АДМ «Мячково».

Продажа б/у Chery

Chery Tiggo 4 2022 Chery Tiggo 4 13.900$ 2022 19.000 км